de unde sa fac rost de Pregnyl

Infertilitate feminina

Postata de simgr cu 13 ani in urma.

Am nevoie de fiole de PREGNYL, de unde le-as putea achizitiona? Am intrebat la toate farmaciile dar nu au mai primit de mult acest produs.

Raspunsuri (7)

andrepo

acum 13 ani

stiu ca nu se mai fabrica la noi, sau cel putin nu se mai gaseste in farmacii; tot ce poti sa faci e sa apelezi la cineva din strainatate, sa-ti trimita de acolo; bafta

Csara

acum 13 ani

Ai incercat la depozitele de medicamente? Pe strada Ghiocei, la nr. 27 era un astfel de depozit... nu mai stiu daca functioneaza, dar poti sa incerci sau sa te interesezi in directia asta...
Medicul nu ti-a recomandat un inlocuitor pentru pregnyl? Stiu ca dr Tutunaru recomanda acum cativa ani produsul, daca a fost inlocuit, probabil acum recomanda un inlocuitor. Mergi la dansul la o consultatie, daca n-ai alta varianta (mie mi-a urmarit sarcina si am fost foarte multumita de dansul, atat ca om cat si ca medic).

alex

acum 13 ani

Va pot ajuta cu pregnyl 1500 sau 5000 u.i. pretul este de 55 ron fiola de 1500 si 65 ron fiola de 5000 u.i produs de organon pastrat la rece t. valablitate : 1-3 ani

tel: 0728824283

andrepo

acum 13 ani

as putea sa-ti ofer eu o cutie gratis; scrie-mi la adresa [email protected]

elena

acum 13 ani

Scrie pe Google ''''PREGNYL'''' si vei gasi oferte.

[email protected]

acum 11 ani

Please Sear

Pregnyl 1500ui and 5000ui minimum order Month: 10.000ps

thanks
[email protected]

Ionut

acum 9 ani

Pregnyl 5000 ui Organon Olanda . Pret 50 ron cutia. Produsul este intermen.