Danoval 200 mg

Infertilitate feminina

Postata de dumitriuionut82 cu 14 ani in urma.

Buna ziua as dori sa stiu,sa aflu mai exact de unde pot cumpara medicamentul Danoval 200 mg pt. sotia mea.Mentionez ca am fost la mai multe farmacii si nu am gasit nicaieri,daca nu la farmacie macar sa pot cumpara on-line.Astept va rog raspunsul dumneavoastra.Multumesc.

Raspunsuri (2)

mikmok

acum 14 ani

Incercati sa vb cu farmacista, poate va poate ajuta mai mult lucrand in acel domeniu.

omnia

acum 14 ani

Buna Ionut,

Sfatul meu este sa suni la cele mai mari lanturi de farmacii si sa intrebi exact daca se gaseste in depozite sau daca se importa; exista situatii in care farmaciile il pot comanda si ti-l pot oferi.

Iti las si cateva date de contact:
Sensiblu:
Tel verde: 021/2241868 - este contactul farmaciei de pe 1 mai (bucuresti); am apelat si eu la ei intr-o problema asemanatoare si m-au ajutat
Centrofarm: Tel. 327.47.33 - Mihai Bravu
Dona: 0212501787 - sos iancului
HelpNet: 0314.050.446 - mihai bravu

Ei sunt cei mai in masura sa te informeze!

Numai bine!