cum sa raman insarcinata

Infertilitate feminina

Postata de ccata cu 8 ani in urma.

de aproape un an astept sa raman insarcinata si nu sa produs pana acum , nu ar trebui sa am probleme, am fost la medic am facut analize toate bune, nu stiu cum sa fac sa se intample mai repede, daca exista vreun tratament sa se intample mai repede miar fi de un folos ajutor. Multumesc

Raspunsuri (1)

Dr. Lavinia Ivanescu

acum 7 ani

Buna ziua , un an de contact sexual neprotejat regulat fara obtinerea unei sarcini pune diagnosticul de infertilitate primară a cuplului. Va recomand sa consultați un specialist in reproducere umană asistată pentru mai multe investigatii si solutia potrivita pentru situația dumneavoastra .