CLOSTILBEGYT-INTARZIERE MENSTRA

Infertilitate feminina

Postata de malina2 cu 13 ani in urma.

ESTE POSIBIL CA DE LA CLOSTILBEGYT SA-MI INTARZIE MENSTRA,PRECIZEZ CA LA 3 ZILE DUPA NESOSIREA C.M AM FACUT UN TEST DE SARCINA SI A IESIT NEGATIV,DAR NICI ACUM C.M. NU A VENIT

Raspunsuri (3)

Iuli

acum 13 ani

Testul se face la cel putin 1 saptamana se intarziere si apoi se repeta.

mirela

acum 8 ani

Buna,pana la urma ce s-a intamplat?era sarcina sau nu?eu sunt in aceeasi situatie ,Trebuia sa imi vina pe data de 13 si azi in 20 septembrie Inca nimic,am facut un fest de sarcina de dimineata si a iesit negativ,nu stiu ce sa cred.Sanatate multa.

Tania

acum 8 ani

Asa patesc si eu am intarziere 4zile..este normal dupa acest tratament.maine fac testul...Doamne ajuta sa fie pozitiv!!