Chist ovarian

Infertilitate feminina

Postata de MembruMobileApp1499449791 cu 6 ani in urma.

Buna ziua am fost operata pe 1 iunie anul acesta de chist ovarian si pelviperitonita ieter-colo-tubar.a fost o operatie laparoscopica.dupa operatie la 2 saptamani aveam scurgeri vaginale verzi adica cu infectie si mi se umfla foarte rau burta si se intareste.este vreo problema sau este normal?va multumesc

Raspunsuri (1)

Mădălina

acum 11 luni

Buna seara! Aceleași simptome le am si eu! Ați găsit vreun remediu? Sau a fost o problemă mare aceasta infectie?