ce se intampla?

Infertilitate feminina

Postata de ginger001 cu 9 ani in urma.

Buna ziua! In urma cu 4 luni de zile mi-am inceput viata sexuala ,contactele au fost protejate iar apoi nu am mai avt nici un contact sexual.timp de 3 luni am avut parte de menstruatii regulate la 26 de zile a cate 4 zile de ciclu.Dar acum ar fi trebuit sa imi vina acum 3zile dar observ ca se lasa asteptata si nu inteleg de ce? Deoarece test de sarcina am facut care sa dovedit a fi negativ iar contact sexual neprotejat la vremea aceea nu am avt iar pe parcurs nici atat.ce se intampla ?

Raspunsuri (1)

pykiys

acum 9 ani

Aici nu se pune problema unei sarcini... Parerea mea este sa mai astepti cateva zile,daca tot nu apare adreseaza-te medicului ginecolog.