dr Aursulesei

Infertilitate feminina

Postata de MisuSte cu 14 ani in urma.

Ce parere aveti de dr Aursulesei?(Iasi) Eu merg la el de 6 luni si nu-mi inspira incredere ,analizele sotului sunt bune ,ale mele la fel, insa el spune ca poate e plecat sotul din tara de nu raman insarcinata.
Prtoblema cred ar fi ca eu am RH negativ
Voi ce spuneti?
Recomandatimi un Dr bun in IASI,BACAU,NEAMT
Merci

Raspunsuri (105)

raluca

acum 14 ani

Daca nu-ti inspira incredere acest medic de ce nu-l schimbi? Totusi in 6 luni de cand mergi la ce analize ti-a facut atat tie cat si sotului? Ti-a spus ca suferi de ceva anume? Te trateaza? Astept raspuns

Roda

acum 14 ani

Dr. Aursulesei este f. bun, dar iti recomand un tratament homeopatic la Dr. Mihai Vieriu de la Spitalul CFR din Iasi. "Face" copii pe banda cu picaturile lui homeopate. Daca nu-ti lipsesc parti componente ale aparatului genital fugi la el grabnic. nu astepta sa imbatranesti. Succes!

miha

acum 14 ani

Am schimbat dr cu :Hassan Akad undeva in Pacurari Clinica EKOMED;urmez un tratament sper sa fie un dr bun(si acesta a zis ca nu avem nici o problema) stii ceva de dansul?

miha

acum 14 ani

Am schimbat dr cu :Hassan Akad undeva in Pacurari Clinica EKOMED;urmez un tratament sper sa fie un dr bun(si acesta a zis ca nu avem nici o problema) stii ceva de dansul?

Adrienne

acum 14 ani

Vi-l pot recomanda pe dr. ONOFRIESCU,intalirea mea cu el a fost f. benefica. Este la maternitatea Cuza Voda si are cabinet particular pe langa autogara.

miha

acum 14 ani

Am schimbat dr cu :Hassan Akad undeva in Pacurari Clinica EKOMED;urmez un tratament sper sa fie un dr bun(si acesta a zis ca nu avem nici o problema) stii ceva de dansul?

Adrienne

acum 14 ani

In Bacau, dr. IOSUB VERONICA, medic ginecolog,cabinet particular " Minerva Medica ",tel. 0234/544 955. Rectific.....cabinetul dr. Onofriescu este pe langa fosta autogara, acum parca este Bila, nu stiu exact.....Cred ca s-a inteles ca este in IASI. Pe acesti doi medici ii cunosc si-i recomand cu toata increderea.

crina s

acum 14 ani

La Neamt il recomand pe DR.Rugina,are cabinet linga gara Piatra Neamt,tel.0233/237969.Parerea mea este ca Dr.Aursulesei probabil este un chirurg bun pentru ca mie mi-a recomandat sa scot un chist cu tot cu ovar.Eu nu vreu sa-mi scot si ovarul ,asa ca am renuntat la Dr.Aursulesei

Elena24158458

acum 14 ani

salut! Sa stiti ca doctorul Aursulesei este un medik fff bun. Cunosc persoane care doar cu ajutorul domnului Aursulesei au rezolvat multe situatii destul de grave. Eu personal sunt multumita de acest doctor si il recomand cu multa sinceritate. bafta si pupici

miha

acum 14 ani

Am schimbat dr cu :Hassan Akad undeva in Pacurari Clinica EKOMED;urmez un tratament sper sa fie un dr bun(si acesta a zis ca nu avem nici o problema) stii ceva de dansul?

euu

acum 11 ani

serios? citeste asta http://www.urbaniulian.ro/2012/08/08/malpraxis-medical-medicul-le-a-recomandat-sa-si-ucida-copilul/

Elena B.

acum 14 ani

Sunt 2 doctori Aursulesei, sot si sotie. Am auzit ca el ar fi mai bun decat ea.(A facut parte din echipa de dr ai d-lui dr Pricop)

Elena24158458

acum 14 ani

eu ziceam de el nu de ea.

doamnaclara

acum 14 ani

nu e vorba care e mai bun ca ei fac lucruri diferite;el inspital si la cabinet iar ea e cu inseminari,histeroscopii si fertilizari la clinica privata iscare

ROZI

acum 13 ani

TOT RESPECTUL SI ADMIRATIA PENTRU DOCTORUL HASSAN AKAD.UN ADEVARAT PROFESIONIST .

madalina

acum 13 ani

Salutare. Are careva nr de mobil al domnului doctor Aursulesei? Multumesc. Best wishes.

elena vrabie

acum 13 ani

buna.este un doctor bun ,dar depimde in ce fel de toane i`l prinde fiecare(probabil). eu am fost la dansul si sunt multumita de serviciile lui.

bianca

acum 13 ani

depinde in ce toane il gasesti
ii plac spagile f mari si te expediaza cat mai repede
si mai depinde si ce alcoolemie are

nadine

acum 13 ani

imi pare rau sa-ti spun vis avsi de spaga.eu am doi copii nascuti cu el si sarcina supravegheata de dansul."spaga",eu ii spun multumirea i-am dat-o dupa ce am nascut si s-a comportat exemplar.doar cuvinte de lauda

printesa razboinica ;)

acum 13 ani

super tare faza cu alcoolemia,,,da si la ea se potriveste,,crek de aia s-au luat

Pag 1 din 6