ce clinica/medici a-ti recomanda

Infertilitate feminina

Postata de mama lui Petru cu 11 ani in urma.

noi avem m multe incercari nereusite pana in prezent, ultima incercare a fost cu ovocite donate, cele de dinainte, cu ovocite proprii-ne-am dat seama ca nu s-au facut analize de coagulare, fff importante in aceste incercari. Am dori si o alta parere.
Ce clinici/medici a-ti recomanda in afara de Genesys?

multumesc

Raspunsuri (6)

ADAIDA

acum 11 ani

Cheltuiti, suferiti si pierdeti vremea degeaba. Doctorul homeopat Mihai Vieru de la Iasi va face cu copil rapid, fara atatea suferinte, asteptare, tratamente cu serioase efecte secundare.
Cu doar cateva picaturi sub limba din cand in cand problema se rezolva. Succes!

E Sima

acum 11 ani

Cu toata increderea v-o recomand pe dr Predoi Deliana de la clinica promed system, pentru probleme de infertilitate si pentru fertilizare in vitro.

http://www.clinica-promed.ro/index.php

Constantin

acum 11 ani

Iti pot indica si un tratament naturist daca ma contactezi pe [email protected]

radu.mirela

acum 11 ani

Eu ti-o recomand cu caldura pe dr Ruxandra Dumitrescu de la clinica Fertillia. Au medici specialisti endocrinologi si geneticieni si aparatura de ultima generatie. In plus la trei FIV-uri/an fara rezultat ti se returneaza banii. Uite site-ul lor daca vrei sa te informezi mai amanuntit: http://www.fertilia.ro/

Membru2

acum 7 ani

In Kiev, Ucraina este clinica de reproducere umana asistata medical foarte buna. Rata de succes este mai mult 70%.
adresa_web_filtrata

Dosan11

acum 6 ani

Si recomand mai bine clinica dinadresa_web_filtrata . Mai multi pacienti din strainatate mai multa incredere))) pe pagina adresa_web_filtrata mai multa informatie