Cauze anatomice de infertilitate - Uter

Infertilitate feminina

Postata de comentarii utilizatori cu 16 ani in urma.

acum 3 ani am facut un avory si mi-a fost perforat uterul.Am fost la control si mi-a spus ca gaura s-a refacut si am intrebat de ce nu mai raman insarcinata si mi-a spus ca nu aveam ovulatie la momentul acela.Ce ma sfatuiti?
va multumesc

Raspunsuri (1)

CONSTANTIN67

acum 16 ani

am si eu o problema...acum 1luna pt ca am uitat sa reancep folia de anticonceptionale am facut pauza.la cateva zile dupa CM am avut contact sexual neprotejat si a doua zi am luat Postinor.la cateva zile am avut sangeraii care au durat 2-3zile.CM trebuia sa imi vina cum ~2sapt NU MI-A VENIT!maentiones\z ca am facut 2 teste de sarcina si ambele au iesit negative!unul dupa 11 zile de la contactul sexual si unul din a doua zi de intraziera a CM.Ast un rspuns urgent!multumesc o zi buna