Buna

Infertilitate feminina

Postata de desire22 cu 14 ani in urma.

Am si eu o intrebare,in urma cu cateva luni mi-au fost descoperite niste chisturi ovariene si am urmat un tratament!in prezent eu si sotul meu ne dorim un bebe.Problema este k mi-au reaparut simptomele de atunci(dureri in zona ovarelor cateodata si in timpul actului sexual)si totusi ciclul il am regulat!mi-am calculat cand trebuie sa am ovulatia si tot nu am ramas...ciclul imi vine tot la data normala dar cu dureri de ovare mai mari si mai abundent!oare din cauza chisturilor nu raman?stiu k ar trebuii sa am si dereglari...dar nu am!Astept un rasp.Multumesc

Raspunsuri (2)

Renata

acum 14 ani

Eu am mai raspuns si altor persoane. Le-am recomandat tratament homeopatic la Dr. Mihai Vieriu din Iasi, de la Spitalul CFR. Prin tratament face echilibrare hormonala, trateaza chisturile si celelalte probleme si de la barbat si de la femeie. Nu stiu sa fi avut esec daca s-a facut tratamentul pana la capat. Cunosc multe cazuri in care femeia a ramas insarcinata in 2-3 luni de la inceperea tratamentului. Tratamentul nu dureaza atat si consta in picaturi care se pun sub limba.
O sa ma cautati ca sa va botez!!!

corny

acum 14 ani

si care este tratamentul?