buna

Infertilitate feminina

Postata de natacha cu 14 ani in urma.

buna am si eu o intrebare o prietena de a mea isi doresti foarte mult sa ramina insarcinata si nici de cum nui reusesc si a auzit de undeva ca sunt niste pastile daca le iai ramii insarcinata,este oare asaceva?daca imi putei spuen si mie,ms mult

Raspunsuri (7)

ale_xx

acum 14 ani

as putea sa te sfatuiesc sa incerce cu branca ursului tinctura, e super buna, dar ar trebui sa ia amandoi, e mult mai bine, functioneaza

Renata

acum 14 ani

Am recomandat pe dr. Mihai Vieriu de la Spitalul CFR din Iasi la cunostinte, colege cu astfel de probleme. Sunt incantata ca au facut copii. Numai eu am botezat trei.
El practica homeopatia cu foarte bune rezultate. Vindeca tot felul de boli si "face" copii cu picaturile lui homeopate. Recent, o cunostinta care avea o trompa infundata si in 7 ani de casatorie nu a ramas insarcinata, dupa un tratament homeopatic care nu a durat mult este insarcinata.

natacha

acum 14 ani

nu pot sa merg la medicul care mi lai scris fiidca nu sunt in romania sunt peste hotare da oricum mersi mult

daria_ramona2006

acum 14 ani

buna , imi poti spune si mie te rog cat dureaza in principiu un tratament homeopatic la domnul doctor pentru a ramane insarcinata?

raluca

acum 14 ani

Nu cred ca exista pastila pentru a ramane insarcinata. Ar fi bine ca prietena ta sa mearga sa-si faca analize si un control ginecologic mai amanuntit. Mult succes!

irina

acum 14 ani

Daca ar exista pastila minune multe femei ar fi fericite dar nu exista.
A facut toate investigatiile? cum au fost rezultatele?

alexa117

acum 14 ani

dc ar exista asa ceva mi-as face 2 abonamente