buna 31ani acuma 1ani acazut si medicul a facut eeg

Infertilitate feminina

Postata de Membrubocso_el cu 11 ani in urma.

nu adat nici un medicament aperdut cunostinta ,atrecut 1ani deatunci na mai facut si 1 dataacum9ani de doa or tratament nu aprimit tare mifrica ca conduce masina varog frumos ce sa faca

Raspunsuri (1)

amnezia

acum 11 ani

In orice caz sa fie foarte atent.
Daca nu a primit medicamente inseamna ca nu a fost nevoie.

Cititi :

- sfatulmedicului.ro/Traumatism-craniocerebral/leziunile-traumatice-craniocerebrale-comotia-cerebrala_334

- www.divahair.ro/sanatate/neurologie/hematomul_subdural_-_simptome,_diagnostic,_tratament