Bună fetelor am 35 de ani și am 3 cezarene ?și ași dori sa fac un bebe dar am trompele legate de12 ani ași avea șanse să le dezleg. ?

Infertilitate feminina

Postata de Utilizator11594579298 cu 3 ani in urma.

Cat ar costa Operația?

Raspunsuri (2)

Utilizator11599899492

acum 3 ani

1200 de euro eu am facut acum operația asta e a 3 zi azi de cand m-am operat si operația e foarte bine ma simt bine șanse să rămân însărcinată am de 70 la sută între 3.Si 6 luni după operatie m-am operat la spitalul privat***

Larisa

acum 2 ani

Bună, îmi poți recomanda te rog și mie unde ai făcut operația? As dori și eu sa fac