analize infertilitate la femei

Infertilitate feminina

Postata de Alexandrina32 cu 14 ani in urma.

buna ziua,
ma numesc Alexandra si de 3 ani eu si sotul meu incercam sa concepem un bebelus, am fost la cel putin 10 medici, zicand ca am ba ovare polichistice, ba trompele infundate, probleme cu tiroida, ba numai stiu io ce.
As dori sa stiu exact ce analize trebuie sa fac, de la cap la coada.
Sunt foarte disperata, am nevoie de ajutor, numai stiu ce sa fac, am cheltuit foarte multi bani pentru analize si investigatii si tot degeaba.
p.s sunt din Oradea, va rog daca puteti sa ma ajutati cu orice informatie, va rog foarte mult sa o faceti pe forum la Sfatul Medicului sau pe email [email protected].

multumesc forte mult si va doresc multa sanatate, astept parerile voastre.

Raspunsuri (8)

Vasilca Narcisa

acum 14 ani

Buna Alexandrina, prin ceea ce treci tu a trecut o buna prietena in urma cu 3 ani...la fel ca si tine era disperata sa faca un bebe...se chinuiau deja de 4 ani...au mers la diversi medici si au facut zeci de analize...pana la urma au dat peste un prof.doctor din IASI ce-i drept, dar nu a mai contat, si au mers la dansa...pot sa te ajut cu nr. dumneaie de telefon de la cabinet...Cabinet MEDICAL IRIS DR. IVONA LUPASCU - 0232/213.793...Doamne Ajuta! Sa ne aduci vesti bune....

ValcuIrina

acum 14 ani

buna,sunt Irina am 27 de ani in urma cu 8 ani am aflat ca am ovare polichistice trompe nu stiu cum... eram disperata si nu stiam ce sa mai fac.fiecare medic imi spunea altceva.O prietena mia spus de ce nu incerc si cu bioenergie am mers cu ea la doamna LIDIA FECIORU dupa 12 sau 14 sedinte sa intamplat minunea am ramas insarcinata acum am o fetit de 7 ani foarte frumoasa si desteapta.iti doresc multa sanatate si incearca nu ai nimik de pierdut.

florina

acum 14 ani

buna, sant Florina si as vrea sa-mi zici si mie in ce oras e aceasta doamna LIDIA FECIORU. Dca poti trimite-mi un email pe [email protected] mult

valcuirina

acum 14 ani

cand am fost eu acum 7 ani avea cabinetul in bucuresti insa ma interesez si am sa te anunt imediat ce aflu unde are cabinetul acum

ValcuIrina

acum 14 ani

Tratament bioenergie aplicata; afectiuni multiple; cancer in toate stadiile; tratament oncologic cu izorel; sterilitate.str Cuza Voda nr.130 bl 1A sc3,ap 78 interfon 78 sector 4 buc.telefon 0745069310. [email protected] ,www,lidiafecioru.ro, luni-vineri 10-18

Alexandrina32

acum 14 ani

Nu am auzit de tratament cu bioenergie in Oradea, dar am incercat terapii alternative si anume, homeopate. Din luna septembrie 2009 fac tratament homeopat in Oradea, dar inca nu este nici un rezultat. Ati auzit de reusita in tratamente homeopate.
Va multumesc.

Dr. Alice Sirb

acum 14 ani

Atat tratamentul homeopat cat si acupunctura in cazurile de infertilitate au rezultate, uneori spectaculoase.Citeste pe site despre infertilitate si ai sa descoperi ca sunt si alte cauze in afara de cele stiute de toata lumea www.clinicanaturista.ro
Sanatate !

doina52

acum 14 ani

FACALET ANAMARIA bioenergoterapeut oradea