ajutor

Infertilitate feminina

Postata de rodyy78 cu 11 ani in urma.

buna asi dori si eu parere la alta pers.am facut laparoscopie si ma diagnosticat cu trompe stricate si uter foarte mic ovarele sint bunecredeti ca as avea vreo sansa ca sa pot face un bebe

Raspunsuri (2)

Medic SfatulMedicului

acum 11 ani

Acest lucru vi-l poate spune un medic ginecolog in urma examenului de specialitate si analizei amanuntite a afectiunilor dumneavoastre. E imposibil de apreciat dupa expunerea dumneavostra.

rodyy78

acum 11 ani

medicu ginecolog nu mia dat sanse numai daca gasesc alta femeie ca sami poarte copilul pentru ca eu am uteru mic si nedezvoltat credeti ca exista vreun tratament pentru marirea uterului?