REFLUX VEZICO URETAL GRAD 4 STANGA

Infectiile urinare la copii

Postata de batache cu 10 ani in urma.

Buna seara tuturor, va rog din suflet pe toata lumea care citeste acest mesaj sa ma AJUTATI, in aceasta problema foarte grea, am o fetita de 4 anisori si a fost diagnosticata
la spitalul din Buc. cu Reflux Vezico Uretal Stang Gradul 4 si Duplicatie Pielo Ureterala Stang, s-a recomandat Deflux sau operatie clasica, VA ROG DIN SUFLET SA MA AJUTATI CEI CARE AVETI CUNOSTINTA DE ASA CEVA, DUMNEZEU sa va AJUTE
0767305321 sau [email protected]

Raspunsuri (5)

irina

acum 9 ani

eu am injectat deflux copilului si a avut o reactie alergica la substanta si a facut o tumora...

Oana

acum 2 ani

Buna! Si eu sunt in aceeasi situatie cu fetita. Intrebarea mea este cum a- ti depistat tumora. I s-au mai facut investigatii dupa sau a-ti facut dvs la cerere. Sincer imi este foarte teama si as vrea sa aflu cat mai multe.

adelina

acum 9 ani

Buna eu sunt in spital cu fetita mea tocmai a fost operata clasic de reflux dupa doua incercari cu deflux care au functionat o perioada dar am auzit si de cazuri unde a mers cred ca este bine sa hotariti inpreuna cu medicul care va trateaza noi suntem la doamna doctor Laura Balanescu sp grigore alexandrescu si o recomand ca medic si om de mii si mii de ori nr meu este0786754508 nu stiu daca ai rezolvat dar oricum multa bafta si multa sanatate

Criss

acum 8 ani

Buna ziua! Am citit mesajul tau si sunt curioasa cum a făcut operația si cat a durat recuperarea. ..luna asta trebuie să mi operez si eu băiatul. .!

ssorina89

acum 7 ani

buna seara ..am si eu o intrebare ...am fetita cu reflux gradul 2-3 la rinichiul stang...doctorul zice sai injectam deflux sau vantris ca nu este asa de grav pentru cea clasica ...nu face infectii urinare ....dar am consultat si cu doamna doctor Dinu Florica si dinsa spune ca cea clasica este mai buna...acum sintem intro dilema ...va multumesc