enurezis nocturn

Infectiile urinare la copii

Postata de gabryella84 cu 11 ani in urma.

am doi baieti 5 ani si 9 ani si urineaza aproape in fiecare noapte in pat.care ar putea fi caucauza

Raspunsuri (2)

Cornelia, Craiova

acum 11 ani

Buna,
Incearca Homeopatia, care are rezultate bune, in probleme de sanatate. Spun din experienta avuta in familia mea, cu rezultate bune, aplicand Homeopatia, la multe probleme. Foarte important este sa gasesti un homeopat bun, deoarece homeopatia are rezultate, dar aplicata cum trebuie.
Iti doresc sa iti ajute Dumnezeu sa gasesti un homeopat bun, asa cum am gasit noi!

kenzy

acum 10 ani

Cauza mai probabil poate fii psihica ,certuri in familie voce ridicata,frica continua stresul copilului de zi cu zii sau la scoala cineva tipa la ei.
Ast mi s-a intamplat mie.cand ai mei tipau la mine sau cearta faceam in pat,sincer acuma.Si mi-a trecut greu.saaau raceala,infectie treb mers la doctor sau psiholog vorbit cu copii nici decum certati.Atentie