Ce tratament poate folosi?

Infectiile urinare la copii

Postata de cyucsy cu 13 ani in urma.

Am si eu o intrebare...dupa ce am avut contact sexual cu partenerul meu...am observat mancarimi...ma duareau ovarele foarte tare..am fost la medic...mi`a dat metronidazol..mi`a trecut...dar partenerul meu nu sa tratat..si as vrea un tratament...ma poate ajuta cineva? DOctorul nu mi`a spus exact ce am..mi`a spus doar ca e o infectie...va rog ajutati`ma

Raspunsuri (2)

Iuli

acum 13 ani

Partenerul sa se adreseze unui medic dermatolog. Pana atunci, contact sexual numai cu prezervativ sau deloc. Sper ca nu ati mai avut contact sexual neprotejat de cand ati inceput tratamentul si pana acum pt ca in acest caz v-ati reinfectat si tratamentul l-ati facut degeaba. La BTS tratamentul se face de catre AMBII PARTENERI! Nu cautati sa primiti tratament prin Internet pentru ca poate fi gresit si se poate agrava situatia. Nu uitati ca infectiile genitale atat la barbat cat si la femeie pot duce la infertilitate. lasati jena la o parte si nu le lasati netratate de catre medic.

enachi elena

acum 13 ani

copilul meu are infectie la rinichi are2 ani am fost la medic si mi sa spus ca majorotatea fetitelor au aceste probleme spunetimi va rog cu ce se poate lecui aceasta infectie ajutatima va rog cine stie