Se poate lua hiv dacă actul a fost protejat?

Infectii

Postata de Acum cu 4 ani in urma.

Salutare am beneficiat de 4x de serviciile p***atuatelor totul protejat dar ma gândesc în momentul ștergerii cu șervețele umede dacă exista risc de infectare?

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum 4 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Infectia-cu-HIV/se-poate-transmite-virusul-hiv-prin-saruti_17523