Cum sa scap de mersul la baie des?

Infectii

Postata de Anonim cu un an in urma.

De o săptămână/doua tot am nevoie sa merg la baie pentru a urina des dar puțin iar cu eliminarea excrementelor la fel, pe partea inferioara a abdomenului simt uneori că mă înțeapă ceva, acum 5 luni am întreținut relații sexuale orala cu partenera mea și mi-au apărut niste bube albe pe limba si spre gat și simteam un gust nașpa, după o lună a început să ma doara in gat și stomacul când mâncăm dar cu niste antibiotice s a rezolvat dar bubele n-au dispărut și am luat multe tratamente pt afte dar nimic și cred că de acolo este cauza, ea spunea că o tot dor ovarele și ar putea să aibă infecție urinară dar nu știu ce a avut, va rog să mă ajutați, îs disperat

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum un an

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: https://sfatulmedicului.ro/Infectii-urinare/infectia-tractului-urinar-la-tineri-si-adulti_596#Factori_de_risc