Bună ziua vă rog ajutați-mă.Am o fetiță de aproape 10 ani și de 3 luni căutăm un răspuns ?

Infectii

Postata de înger cu 6 ani in urma.

Fetița mea la începul bolii se trezea noaptea din somn(fără o oră anume)plângând că o doare jos(în păsărică).A fost internată în două rânduri în spital(în Timișoara)ultima dată i s-a făcut și rmn abdominal +pelvian,tușeu rectal,analize și totul a ieșit ok.dar fata are crize acum și zi și noapte(menționez că ne apucă ora24-01 noaptea până ne ameliorăm,și asta cu tot felul de calmante și supozitoare)La o analiză de sânge (proteina C reactivă)i-a ieșit valoarea prima dată 54,34 ,lipaza 61,iar după repetarea analizelor proteina C reactivă a fost de 13,98,RDW-SD 36,3 MPV 8,8 VSH 18.Vă rog ajutați-mă nu știu cu ce pot să-mi mai ajut fetița când are crize(le-aș dcompara ca cele de naștere).Mi să recomandat să-i distrag atenția și să-i tot impun să-și zică că nu o mai doare.Dar unui copil de aproape 10 ani când are crize să tot îi zici ;las că-ți trece;nu ține.Am fost și la ginecologie i-a luat și lamă și tot n-am aflat nimic .Vă rog să mă îndrumați unde să mă mai duc,că de consiliere psihologică pt.mine și fată sunt sătulă,doresc ceva concret,care să ne scape din labirintul în care mă aflu.Unde m-am dus în Timișoara mi s-a zis că nu s-au întâlnit cu așa ceva. Adevărul nu știu nici pe ce domeniu medical să merg cu ea .Poate mă puteți ajuta și îndruma,poate v-ați mai întâlnit cu ceva asemănător sau identic.Vă mulțumesc anticipat.

Raspunsuri (1)

Utilizator11616050343

acum 3 ani

La preot sa citească dacă e în jurul orei 12 noaptea
Dacă nu la Broșteni la doctorița care da tratament naturist