Usurime urinara

Infectii urinare

Postata de Ionel78135232 cu 15 ani in urma.

De o saptamana ma usura cand urinez ,iar in timpul zilei cand nu urinez umi curge un lichid galbui din penis.Nu am avut contact sexual de o luna.

Raspunsuri (3)

carmen658

acum 15 ani

Buna,
Ar fi bine sa mergi sa-ti faci analiza la urina, poate fi o infectie destul de urata, iar netratata la timp poate avea consecinte neplacute. Multa sanatate

IULIANA-ANA

acum 15 ani

Buna Cobra
Te sfatuiesc sa mergi la un control, este posibil sa fie o BTS sau o infectie urinara, mergi si fa cateva analize
Numai bine

mihaela

acum 7 ani

buna ma numesc mihaela am 18 ani pe 14 iulie trebuia sa mi se inceapa menstruatia am avut contact sexual neprotejat inainte de menstruatie cu o zi . prietenul nu a ejeculat in mine am umflaturi de burta, dureri de ovare,am fost la farmacie si miam luat Furangin ma urinez des si am foarte mari duri de usturime am facut doua teste de sarcina cu doua zile n urma dar mia iesit negativ am mai facut si alte teste cum ar fi cu iod in urina , pe hirtie ,cu soda de mincat si la fel mia iesit negativ ajutatima nici nustiu ce sa mai cred ce poate fi > poate fi o sarcina? sau de la altceva . greturi nu am avut ameteli la fel .