usturimi la urinare

Infectii urinare

Postata de byank@ cu 11 ani in urma.

ceao! am 15 ani si de 1an de zile am usturimi foarte mari atunci cand urinez in septembrie am fost la doctor a facut analize la urna la sange am facut radiografie si tot ce a fost nevoie si mi sa spus ca nu am nimic ca am rina umpic mai tare mi sa dat CISTONE timp de luna am luat dar dupa aceea a inceput sa ma usture iara merg a baie urinez si la sfarsit ma ustura rau de tot pana in burta si o ora doua dupa aceea consum lichide bea ceai dar degeaba.ce ar trebui sa fac sa imi treaca?

Raspunsuri (2)

Medic SfatulMedicului

acum 11 ani

E nevoie de o noua evaluare cu sumar de urina,urocultura, ecografie abdominala, etc, intrucat a trecut destul de mult timp din septembrie..

Simina

acum 11 ani

Sotul meu a gasit pe situl *** un medicament Prostate Perform. Este foarte bun pentru afectiuni la prostata. Multa sanatate!!!!