Usturime la urinare

Infectii urinare

Postata de Ovidiuu cu 11 ani in urma.

Buna , inainte sa imi explic problema tin sa precizez sa nu am mai intretinut relatii sexuale de aproximativ 2 saptamani cu prietena mea nici cu o alta persoana , tinand cont de toate acestea intr-o seara stand la calculator ma apucat o mica durere la penis , am simtit o mica intepatura putin dureroasa dar am zis ca poate nu e nimic , apoi cand mi-am atins penisul se parea ca durerea nu a disparut , am fost sa urinez si iar am simtit aceasi durere , nu imi explic de ce ma doare si ce as putea avea . Ma poate informa cineva?

Raspunsuri (1)

Secareanu Adriana

acum un an

Și eu am același probleme dar pe mine ma doare foarte rău când vreau sa fac pipi și am niște înțepături foarte dureroase