urologie

Infectii urinare

Postata de Stezar cu 15 ani in urma.

Si eu am o mica problema imediat dupa ce urinez am mereu senzatia (uneori chiar se intampla) sa continue sa ramana umezit penisul in partea din fata, ca si cum s-ar prelinge foarte incet picatura cu picatura urina afara. Mentionez ca urinez normal adica nu am alte dificultati de urinare in rest.

Raspunsuri (1)

Florian Alex

acum 15 ani

Poate fi vorba despre o infectie urinara. Iti recomand sa faci o urocultura cu antibiograma pentru a urma un tratament tintit si a rezolva problema rapid. Cred ca nu va strica nici o ecografie pentru a verifica functia prostatei. Incearca sa faci cateva din investigatiile acestea sa nu se cronicizeze problema.