Urolog bun in bucuresti

Infectii urinare

Postata de D.13 cu 10 ani in urma.

Buna ziua! Am căpătat o cistita de care nu mai reușesc sa scap.Imi trece o săptămâna,doua,apoi imi revine.As dori sa ma duc la un medic de specialitate. Cunoasteti vreun urolog bun in București?
Va multumesc anticipat. O zi buna si multă sănătate!

Raspunsuri (2)

cristina

acum 10 ani

Urologi sunt multi in oras. Pe mine unul singur m-a vindecat definitiv de o cistita cronica si infectie grava ce ajunsesem sa fac printr-un tratament de durata, dupa o schema care mie mi-a folosit si pe care nu mi-a fost greu sa o urmez. Se numeste dr. DAMIAN de la spitalul de urologie Panduri.

Alissa

acum un an

Buna sunt in aceasi situatie
Imi poti spune si mie in ce consta schema care te-a vindecat