urinez mai des la frig

Infectii urinare

Postata de bebedoro cu 13 ani in urma.

Buna seara,

Ma confrunt cu aceasta situatie de mai mult timp si as dori un tratament - preferabil homeopat/ alternativ , dar orice alt sfat sau sugestie vor fi binevenite.

La analize urinare nu a iesit infectie. Mi s-a spus pina acum ca e o sensibilitate obisnuita la femei, dar as dori sa aflu alternative de rezolvare.

va multumesc.

Manuela

Raspunsuri (2)

ina

acum 13 ani

Este normal ca in momentul in care este mai frig sa urinezi mai des, ac***a in vedere ca ai picioarele mai mult timp reci. Daca nu ai o infectie urinara si te hidratezi normal nu ai de ce sa-ti faci griji.
Incearca sa bei mai multe ceaiuri, dar nu cred ca vei reusi sa schimbi prea multe

Utilizator21527174044

acum 5 ani

Buna ziua si eu am aceasta problema ca a dansei, am fost la urolog si ginecolog, mi-au iesit analizele bune la rinichi, urina.. Problema e ca la munca e rece, stau pe scaun foarte mult si imediat incepe sa ma doara, sa urinez frecvent ce este de facut?