urinat cu sange

Infectii urinare

Postata de cory25 cu 13 ani in urma.

buna ziua! sunt Corina si am 25 ani ,de ieri urinez cu sange foarte des si in acel timp am o durere mare in interiorul vaginului care se mareste in mometul urinarii, nu ma doare abdomenul nici ovarele (cum pateam daca aveam o infectie urinara) VA ROG SA-MI RASPUNDE-TI!

Raspunsuri (2)

Sheila

acum 13 ani

Daca nu ai dureri nu inseamna ca nu poti avea o infectie urinara.
Trebuie sa mergi act mai urgent pentru a face analize de urina, situatia e mai complicata decat crezi tu.
Gasesti aici mai multe informatii, //sfatulmedicului.ro/Infectii-urinare/hematuria-urinarea-cu-sange_610
Nu mai amana vizita la medic

Iuli

acum 13 ani

Poate fi si o problema renala. In orice caz, adresati-va unui medic urolog CAT mai curand.