urinari dese

Infectii urinare

Postata de elisa44 cu 9 ani in urma.

Buna ziua, acum aproximativ 2 saptamani am racit ''jos'' cum se spune. Faceam des, ma ustura cand urinam.. m am tratat, am luat timp de 2 sau 3 zile un antibiotic, nu stiu sigur cum ii spune si mi a trecut .. dupa aceasta raceala, am observat ca am devenit cam foarte sensibila.. pe zi ce trece faceam din ce in ce mai des ( tin sa mentionez ca nu ma ustura nu nimic, doar urinez foarte des). Nu m am decis inca sa merg la doctor, am spus mai intai sa cer un sfat aici pt ca am mai cerut o data si mi a fost de ajutor. Astept un raspuns, multumesc!

Raspunsuri (1)

Ion Angelica

acum un an

Cred că e răceală că și io am aceiași problema din cauza unei cistite.A mi poți spune cum se chema antibioticele respective de le ai luat și tu a trecut.