urinari dese

Infectii urinare

Postata de membru241947 cu 11 ani in urma.

m o perioada de timp de cand am senzatia de urinare continu si urina urat mirositoare metionez ca am si dureri de rinichi si ochi unflati.Asi vrea sa stiu care ar putea fii cauza.

Raspunsuri (4)

Medic SfatulMedicului

acum 11 ani

Posibil o infectie urinara; pentru certitudine este indicat sa consultati medicul internist ( efectuarea unui buletin de analize cu sumar de urina, ecografie abdominala, etc).

membru241947

acum 11 ani

menteonez ca am facut acum un an analize si nu am infectie urinara,dar am facut ceruloplasmina si a iesit scazuta(62 UI/mL) si am si ochii unflati de 4 ani .E posibil sa am un sindorm neufrotic?

Medic SfatulMedicului

acum 11 ani

In decurs de 1 an de la efectuarea ultimelor analize se pot petrece multe modificari.
Sumarul de urina ( la minim) va raspunde la intrebare.

Mirela Adomnitei

acum 11 ani

Foloseste acest pachet: http://***.ro/articol/Pachete/Pachet_Dr._Clark_-_rinichi/Pachet_Dr._Clark_-_rinichi-493.html. Bunica mea are cancer renal si se simte mult mai bine cu acest pachet. Exact aceleasi simptome le-a avut la inceput, si i-am dat doar produse naturiste din gama Dr. Hulda Clark. Acum este in remisie si se simte foarte bine. Il poate folosi oricine, nu neaparat persoane care au afectiuni mai grave