Uretritele

Infectii urinare

Postata de comentarii utilizatori cu 16 ani in urma.

eu am problemele astea de cand eram copil, mergeam la baie sa urinez de cate ori pe noapte ac***a o jena, in momentul urinarii, jena care se transforma in durere de cele mai multe ori.Dupa casatorie am mai avut probleme, in" luna de miere", asa cum se zice si aici, dar de vreun an, respectiv din iarna asta problemele s-au indesit, si nu am scapat de ele nici pana acum! Am facut tratament cu Norfloxacin, no-spa si urinex, fara contact sexual timp de trei zile, apoi am repetat cinci zile...apoi, dupa ce mi-a revenit la scurt timp am repetat tratamentul pentru doua saptamani. Abia dupa aceea am constatat o ameliorare, chestia devenind suportabila, uneori disparand. Am insa, senzatzia ca nu am terminat cu ce este acolo...Astept sfaturi si pareri! MULTZUMESC!

Raspunsuri (1)

nicolae sandu

acum 9 ani

,buna ziua ,si eu am asa ceva ,ma confrunt cu uretrita asta de 4 ani si nimik ,am luat antibiotice ,dar dupa revine ,durerea si usturimea ,nu am nici erectie ,uneori.pofta de sex ,nu,cand am ejaculare la fel.am dureri si disconfort.PS.nu stiu ce sa mai fac.vreoiam sa stiu daca ai rezolvat si cum .multumesc.NR MEU 0727980807