uologie

Infectii urinare

Postata de Alina294 cu 15 ani in urma.

am descoperit ca an pietre la rinichi, as vrea sa vb cu cei care sufera de aceiasi boala.

Raspunsuri (3)

IULIANA-ANA

acum 15 ani

si eu am avut probleme cu rinichii, ce ai vrea sa sti?

ion329

acum 15 ani

si eu am pietre la rinichii,ce vrei sa sti?

mihaela1062

acum 15 ani

de 12 ani fac infectii grave cu hematurie.totul depinde de alimentatie.multe lichide evita constipatia ouale[contin bacili coli] fierbe apa si strecoar-o,bea ceai diuretic,consulta urologul si urmeaza indicatiile.