umflatura

Infectii urinare Infectie vaginala

Postata de ventuzika cu 10 ani in urma.

buna ziua,de 3 zile mia aparut o umflatura la intrarea in vagin,care se prelungeste pana in vagin,de asemenea ma si doare cam tot timpul mai ales cand stau jos...nu stiu daca este vorba de vezica...imi puteti da un sfat pana o sa ajung si la medic.multumesc

Raspunsuri (5)

gabriela

acum 8 ani

Si eu am aceiasi problema..nu stiu ce sa fac,e o durere persistenta si destul de violenta,nu pot sa dorm in nici o pozitie,sa nu mai spun de stat in fund,este aproape immposibil. Umflatura tot creste..helpp!!

Utilizator11588105135

acum 4 ani

Buna! Si eu am aceeasi problema..daca poti sa imi spui ce a fost?Multumesc mult!

Utilizator11588105135

acum 4 ani

Si eu am la fel..dar pe mine nu ma doare deloc...din câte am citit pe internet poate fi vorba de capătul colului..daca acesta este mai lăsat...la mine este chiar la intrarea in vagin..este vizibil

Geox

acum un an

Ti s-a comunicat ce este? Multumesc!

BT

acum 5 luni

Va rog sa comunicati ,daca ati primit un tratament pentru a evita aceasta inflamatie?