sunt ingrijorata...

Infectii urinare

Postata de ramona-florina121863 cu 14 ani in urma.

miam inceput viata sexuala de 4 luni primele 3 luni am avut ciclu menstrual ok dar luna trecuta nu mia mai venit....si acum sunt foarte stresata de asta.....mam si ingrasat de cand miam inceput viata sexuala si acum chiar nu mai stiu ce sa fac......nu imi explic ce sa intamplat....nu sunt insarcinata pt ca am facut deja 2 teste si au iesit negative.....astept niste sfaturi.........

Raspunsuri (4)

ramona-florina121863

acum 14 ani

miam inceput viata sexuala de 4 luni primele 3 luni am avut ciclu menstrual ok dar luna trecuta nu mia mai venit....si acum sunt foarte stresata de asta.....mam si ingrasat de cand miam inceput viata sexuala si acum chiar nu mai stiu ce sa fac......nu imi explic ce sa intamplat....nu sunt insarcinata pt ca am facut deja 2 teste si au iesit negative.....astept niste sfaturi.........

ramona-florina121863

acum 14 ani

ne protejam cu prezervative...

cristina0606

acum 14 ani

e normal sa apara modificari cand iti incepi viata sexuala, si de greutate si de aspect, in legatura cu testele pe care le-ai facut e posibil sa fi insarcinata, mai bine mergi la un medic ginecolog, fa-ti o analiza de sange. doctorul o sa-ti zica ce sa faci. e posibil ca prezervativul sa se fi rupt cand ai avut contact,deci nu te baza pe testul de sarcina, sunt persoane care abia dupa 2 luni de sarcina sa vazut pe test.

ramona-florina121863

acum 14 ani

ieri mi-a venit ciclul
oricum multumesc mult de sfaturi