scurgeri urat mirositoare

Infectii urinare

Postata de ruxii cu 9 ani in urma.

buna, am si eu o problema, luna aceasta nu mi-au venit problemele si pe la sfarsitul lunii au inceput sa am niste scurgeri maronii si unele chiar cu sange si o durere sub sanul drept, m-am gandit la o sarcina dar mi-am facut 2 teste si au iesit negative,app am 17 ani, va rog sa imi raspundeti VA rogg chiar as vrea sa stiu daca i s-a mai intamplat cuiva si sa imi dea un sfat, daca e in regula

Raspunsuri (1)

Irine

acum 8 ani

Cel mai bine este sa mergi la un medic sa te consulte pentru ca cel mai probabil ai o infectie. Am avut si eu aceasta problema la un moment dat si am tot amanat si rau am facut pentru ca tratamentul a fost mult mai agresiv. am fost la dr. Silviu Istoc, lucreaza la medicover, dar am fost odata si in spital unde lucreaza, si mmi-a dat un tratament cu care am scapat. a fost foarte ok domnul doctor, mi-a explicat tot ce l-am intrebat. ti-l recomand.