Scurgeri albe din vagin de 4 ani

Infectii urinare

Postata de MembruMobileApp150330210427199 cu 8 ani in urma.

Buna! Am 18 ani si ma confrunt cu scurgeri albe si vascoase de mult timp. Acum cateva zile am sesizat o durere la ovarul stang am luat Nolicin si am intretinut relatii sexuale cu prietenul meu ( tin sa va spun ca aceasta scurgere imi impiedica viata sexuala deoarece prietenul meu nu mai are erectie de la aceasta scurgere a mea, dupa cateva pastile de Nolicin, prietenul meu s-a ales cu niste bubite puroiate pe penis si o scurgere urat mirositoare, a fost la urolog si are o infectie la nivelul testiculelor. Luna aceasta menstruatia mi-a venit cu 12 zile mai devreme.. ce ar putea fi si ce imi recomandati in aceasta situatie?

Raspunsuri (1)

esu

acum 8 ani

studiaza in internet Noua medicina germanica, o stiinta care a aflat cauzele exacte ale acestei afectiun impreuna cu restul de afectiuni la care medicina standard nu are nici un efect si nici habar