scurgere incolora urat mirositoare

Infectii urinare

Postata de razvanion cu 10 ani in urma.

buna seara. ma numesc razvan am 28 ani , am observat ca de 3-4 zile am niste secretii. eliminate in mod constant .incolore cantitati mici (pe indispensabili apar de culoare galbena .ca niste pete ) , nu am dureri de nici un fel, idea e ca in ultimele luni am avut mai multe contacte sexuale . oral de cele ma multe ori ,neprotejat .imi e teama sa nu fi luat vreun virus ceva .imi puteti da un sfat .... multumesc..

Raspunsuri (3)

Medic SfatulMedicului

acum 10 ani

Este recomandat sa consultati medicul dermato-venerolog pentru un examen al secretiei uretrale

razvanion

acum 10 ani

multumesc mult chiar mi-ati fost de mare ajutor

razvanion

acum 10 ani

Pe mediile de cultura nu s-a dezvoltat flora bacteriana patogena (Neisseria gonorrhoeae, Streptococcus agalactiae, Enterococcus spp.,Staphylococcus aureus, Haemophilus spp., Enterobacteriaceae, Pseudomonas spp.) Am facut un examen al secretiei uretrale asa cum mi-ati recomandat si nu am inteles mare lucru daca mi-ati puteA spune rezultatul lor ... (un sfat in plus nu strica) ..multumesc..