PROSTATITA

Infectii urinare

Postata de nicoleta244 cu 11 ani in urma.

CINE STIE CUM SE TRATEAZA PROSTATITA LA COPII ! BAIATUL ARE 15 ANI

Raspunsuri (8)

Medic.Fares

acum 11 ani

Va recomand un tratament eficient cu produse din plante medicinale: capsule Biosept, cate 1 capsulă de 3 ori pe zi, 15 zile, solutie Renalex, 4 picaturi de 3 ori pe zi pe o bucatica de paine si ceai V-pentru prostata si vezica, 3 cani pe zi.

nicoleta244

acum 11 ani

VA MULTUMESC!

nicoleta244

acum 11 ani

VA MULTUMESC !

nicoleta244

acum 11 ani

VA MULTUMESC!

nicoleta244

acum 11 ani

VA MULTUMESC!

Medic SfatulMedicului

acum 11 ani

Prin tratament antibiotic si antiinflamator .

Iosif

acum 11 ani

Recomand Prostate Perform - 100 % natural. Il gasiti pe situl web *** la cel mai bun pret. Eu il folosesc de ceva timp si ma simt foarte bine . De doua saptamani nu mai am nici un simptom care sa ma supere atat de tare.

Utilizator11694271834

acum 6 luni

Sa vindecat?