prostata

Infectii urinare

Postata de membru246961 cu 10 ani in urma.

eu am 18 ani cu jumate de an in unrma am fost la medic pentru ca ma dure oul sting dupa ce mo controlat mi o spus ca ma racit prostata shi mi-o dat niste leacuri shi mi o trecut am fost shi am cut ecograf la prostata shi la ou shi mi-o spus ca totul ii bine dar acuma vro luna am fost la mare shi apa era cam rece shi am facut o baie pe urma doua zile ma durea oul sting shi peste doua zile mi-o trecut dat tot cite o data ma doare e ca spe shi dreptul shi stingu poate sa incerg din nou sa peu pastilele care le-am baut shi la viceu pe zi ma duc de vro 6 ori...sa beu in nou pastilele care leam baut cum ziceti...
shi inca o problema am cind am erectie sau shi pe urma se da in jos mi ese un fel de lichid el nu este ca sperma shi mi esa mult daca am erectia vro ora doua curge shi curge mam adresat atunci la medic shi el nu mi-o o spus nimic despre asta poate este normal asa ceva sau nu spuneti va rog ce sa fak

Raspunsuri (3)

Medic SfatulMedicului

acum 10 ani

Este indicat sa consultati medicul urolog ( in observatie pentru prostatita sau infectie urinara).

FreeStyle11

acum 10 ani

Mare lucru nu am inteles din ce ai scris tu.Du-te la urolog daca ai ceva la testicul.

Marius

acum 10 ani

Multiiiiii p***aiii pe pamant Doamne , mai n-e miram ca la o mie de elevii doar 2-3 i-au bacul la terminarea liceului. Suntem pierduti ! Fi-rar-a dracu de gramatica! OFFF!