Probleme zona genitala

Infectii urinare

Postata de Alin30142388 cu 13 ani in urma.

Buna ziua,ma numesc Alin si am 19 ani,de curand am remarcat ca in urma contactului sexual,dupa ejaculare,un miros urat vine dinspre penis,acelasi lucru se intampla si la masturbare,poate cineva sa ma ajute,este o infectie sau ceva mult mai grav?Va rog ajutati-ma.

Raspunsuri (6)

Iuli

acum 13 ani

Daca este ceva "nou", adica nu exista inainte si a aparut acum, atunci poate fi vorba de o infectie sau o BTS. Mergi la un medic dermatolog cat mai repede. Infectiile lasate netratate pot duce la sterilitate!
Sanatate!

ina

acum 13 ani

Contactele sexuale au fost protejate?

Alin30142388

acum 13 ani

total...fara probleme...

Christian99

acum 11 ani

Buna Alin30142388. Poti sa-mi spui cum ai rezolvat problema? Si eu sunt in aceasi situatie...

Christian99

acum 11 ani

Buna Alin30142388. Poti sa-mi spui cum ai rezolvat problema? Si eu sunt in aceasi situatie...

Iulian

acum 7 ani

Am avut si eu asta si mi-au taiat ouale :((