Problema la urinare

Infectii urinare

Postata de amoproblema cu 8 ani in urma.

Buna ziua. Hai sa incep cu inceputul. Am fost plecat la tara cateva zile, iar cand am ajuns acasa, am decis sa ma masturbez, am facut treaba la calculator, totul ok, dar cand sa termin, am tinut lichidul in interiorul pielii penisului pentru a ma duce spre baie, am simtit o usturime ingrozitoare. Am ajuns la baie, am curatat, apoi m-am gandit ca trebuie spalata zona. Am vazut ca pe cap, exact locul in care ma durea, era putin umflat si negru ca sa zic asa. Nu ma puteam atinge nici macar cu jetul de apa sau mana. Intr-un final am trecut peste durere si am spalat zona cu sapun de cateva ori. Au trecut 4 zile de atunci, nu mai am problema respectiva, dar cand urinez, simt o usoara jena, iar la finalul urinari curge un fel de spuma daca pot spune asa, ce este de facut?

Raspunsuri (1)

mary321

acum 8 ani

buna, e posibil sa ai o infectie urinara. mergi la medicul urolog si-ti va prescrie un tratament cu antibiotic. nu-ti fie jena.