piatra

Infectii urinare

Postata de MIRELA17141920 cu 13 ani in urma.

Mama a fost diacnosticata cu piatra la rinichiul drept,a fofost internata in spitaldoar doua zile si in urma analizelor are leococitele 22 de mii(asa cred) are introdusa o sonda pentru a debloca canalul sa poata elimina piatra. Va rog daca putetu sa-mi dati mai multe informatii?

Raspunsuri (3)

Iuli

acum 13 ani

Mai multe informatii va da medicul mamei dvs!!

adriana

acum 13 ani

pentru pietre la rinichi care se pot elima usor am inteles ca e bun gelul de aloe cu mar si merisor,are un gust foarte bun,eu l-am folosit si a dat rezultate http://aloevera-forever.eu/Aloe-Berry-Nectar.html

elena

acum 13 ani

Pietrele se pot indeparta cu ajutorul unui tratament naturist care trebuie urmat timp de 3 luni fara intrerupere luati tratamente care au substanta activa D - manoza. pentru informatii suplimentare sunati la nr 0733247996.