Oare sunt însărcinată sau am o problema?

Infectii urinare

Postata de Utilizator11637596951 cu 2 ani in urma.

Buna ziua , acum câteva zile am simțit o durere în sânul stâng la apasare curge un lichid transparent alb și gălbui ,menționez că luna trecuta am avut ciclu pe 6 care a durat 6 zile și pe 23 care a durat 7zile ,. Luna aceasta încă nu am avut
Cu jumătate de an am întrerupt alăpta fetiței ,iar când am început alăptare am avut probleme cu sânii am avut mult lăptic și sau împietrit sânii,mia fost foarte greu scurgeam unul se umplea altul iar fetița nu reușea să mănânce și așa sau împietrit am avut febră dureri și mi-a fost foarte greu
Ce poate să fie o problema de atunci sau sunt însărcinată

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum 2 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa contactati medicul ginecolog. Articol de interes: https://sfatulmedicului.ro/Sarcina--nasterea-si-lauzia/sarcina-in-timpul-alaptarii-mit-sau-adevari_17710