O simpla intrebare

Infectii urinare

Postata de iasmina157101 cu 13 ani in urma.

Buna ziua vreau sa intreb un lucru e posibil ca dupa un Tac cerebral ....TAc acesta banuiesc ca este un fel de RMN daca nu ma insel ..mi sa facut acum o saptamana (te pui pe o masuta si te baga sub o chestie rotunda ce se misca )...in fine ..vroiam sa stiu daca e posibil ca un asemenea lucru sa poata sa influenteze cu ceva menstruatia? probabil suna prosteasca intrebarea mea insa trebuia sa imi vina pe data de 15 si se pare ca a aparut pe data de 9 aproape cu o saptamana inainte ....e o simpla curiozitate :) va multumesc....atunci cand vine prea devreme poate fi vorba si despre o infectie nu ?

Raspunsuri (4)

Iuli

acum 13 ani

Nu e cumva un CT, adica un computer tomograf? N-am auzit de "tac" cerebral si de altfel suna foarte haios. Oricum nu are legatura cu ciclul iar ce descrii tu nu are legatura cu o infectie. Doar cu o dereglare hormonala, de care se poate ocupa un medic endocrinolog.

iasmina

acum 13 ani

Tac :) asa scrie pe foaie Tac cerebral.probabil au alta denumire sunt in spania

Iuli

acum 13 ani

Entonces es una "tomografia computerizada". :) Deci e CT, computer tomograf, dupa cum spuneam. Ramane valabil ce am scris mai sus.

adriana

acum 13 ani

decat sa mai ai infectii incerca sa folosesti produse homeopate,care nu distrug nimic pe unde ajung si fac doar bine,eu mi-am tratat infectiile cu http://aloevera-forever.eu/Aloe-Berry-Nectar.html