o mica afectiune

Infectii urinare

Postata de Stefan9495 cu 10 ani in urma.

cam aproximativ 1 luna,am facut sex cu tipa,protejat,dar dupa mi-a facut sex oral,neprotejat.Cam la 4 zile am simtit o usturime destul de mare cand am urinat si imi venea in continuu sa urinez.M-am calmat si mi-a trecut.Acum 2 saptamani,adica la aproximativ 2 saptamani dupa primele afectiuni,dupa ce m-am masturbat am simtit o usturime nu la fel de mare,dar de fiecare data cand m-a masturbez ma ustura...ce ar trebui sa fac?

Raspunsuri (1)

Medic SfatulMedicului

acum 10 ani

Este recomandat sa consultati medicul dermatolog pentru analiza secretiei uretrale; de asemenea, este indicat sa efectuati si un sumar de urina.