o infectie

Infectii urinare

Postata de simona06 cu 10 ani in urma.

am o intrebare,am fost la ginecolog,am primit tratament pt ovare polichistice,mi s-a luat o proba pt ceva analize si nu am fost dupa analize,am sunat si medicu mi-a spus sa-mi mai cumpar azitromicina si tergynan,dar nu mi-a spus ce infectie sau ce am!!!imi poate spune cineva ceva daca stiti pt ce se dau aceste medicamente???azitromicina a zis sa o iau de 3 ori intr-o zi odata pe saptamana,doua saptamani si eu si partenerul!!!ajutatima cu cateva idei va rog!!!!multumesc

Raspunsuri (2)

iris

acum 9 ani

eu am primit tratament cu tergynan pt gardnerella

anna1

acum 8 ani

Tergynanul ajuta pentru scaparea de infectii vaginale.daca ai usturime mincarime say alte chestii eu cu 3 ZILE in urma am terminat tergynanul.Ajuta ft mult.