infectii urinare

Infectii urinare

Postata de andrada1992 cu 13 ani in urma.

buna as vrea sa va intreb ce as putea face am o infectie de mult timp urta mirositoare si o scurgere mai albicioasa,ce as putea face?

Raspunsuri (4)

Iuli

acum 13 ani

Sa mergi la medic!!

Marina

acum 13 ani

Nu cred ca ai o infectie urinara.Seamana mai degraba a BTS. TREBUIE SA MERGI LA DR/GINECOLOG PT ANALIZE SI TRATAMENT.

maria

acum 13 ani

Da in astfel de situatie, cred ca acesta scurgere albiciasa este candida albicans.M-am confruntat si eu si am luat un tratament natural recomandat de doamna dr Preda tel 0766488202. Suna si spune-i problema ta si cred ca te va ajuta sa intelegi despre ce este vorba Sanatate multa

adriana

acum 13 ani

2 sfaturi mi le permit sa ti le dau:
1)consult la medic
2)incearca http://aloevera-forever.eu/Aloe-Berry-Nectar.html .Eu am avut infectii urate si acum sunt mult mai bine datorita lui.