infectii urinare?

Infectii urinare

Postata de marcela raluca cu 13 ani in urma.

am un tratament pentru diverse alergi si in prima luna am luat xyzal singulair si ketof.acum sunt la a doua luna, si medicamentatia este doar xyzal si singulair .pe langa acestea iau logest anticonceptioanle .pot sa fi facut infectie urinara?mentionez ca am fct un control ginecologic si rezultatul e oki in afara de candida pentru care am urmat un tratament pe care l am terminat acu 3 zile constand in 10 zile ovule si 5 zle pastile .se poate sa fi facut o infectie urinara?
nevoie de urinare des

Raspunsuri (3)

Iuli

acum 13 ani

Poate fi o infectie urinara, o cistita, o anexita...multe...

DAVIDAANDREEA

acum 13 ani

dute si fati o analiza de urina mai exact o urocultura daca e infectie va iesi.......

irina

acum 13 ani

Buna> am si eu cistita si a-si vrea sa stiu daca din cauza cistitei nu i-ti vine menstruatia.