infectie urinara

Infectii urinare

Postata de AURORAICA cu 10 ani in urma.

Buna ziua Nu stiu ce se intamla dar fac prea des infectii urinare. Des inseamna cam la 2 luni s-au si mai putin.Am eliminat si o pietricica in urma cu un an si de atunci nu mai scap de usturimi cand urinez ,iar iau tratament si mai trece. Si asa se tot repeta infectia Va rog din suflet sa ma sfatuiti cum scap de infecti.Locuesc in BucurestiVa multumesc pentru atentie.

Raspunsuri (3)

Cristina Costache

acum 10 ani

incearca acest pachet:
http://***.ro/articol/Pachete/Pachet_Dr._Clark_-_rinichi/Pachet_Dr._Clark_-_rinichi-493.html

Este foarte bun pentru infectii si pentru eliminarea pietrelor de la rinichi.

Sanatate!

Flory

acum 10 ani

Am inteles ca produsele Dr Hulda Clark fac minuni cu organismul. Am sa il comand si eu

ioana

acum 9 ani

Am 30 de ani si in ultimii 3 ani si ceva am avut repetate infectii urinare. Medicul de familie mi-a dat reteta pentru antibiotice de fiecare data, asa ca am facut si candida de vreo 2 ori. Dupa ce urmam tratamentul simptomele dispareau si reapareau dupa o perioada de timp. Cand imi repetam urocultura imi iesea infectie urinara si am si ureea ridicata. Deoarece m-am saturat sa tot iau antibiotice fara nici un rezultat si care m-au ajutat sa fac si candidoza, de parca nu imi ajungeau problemele pe care le aveam, am incercat un tratament naturist cu D-Mannose si Asparagus de la firma Swanson pe care l-am facut timp de 3 luni si am scapat de infectie iar nivelul ureei este normal.Tratamentul l-am gasit la firma Medical District din Cluj-Napoca, telefon 0747.783.342.Multa sanatate!