infectie urinara

Infectii urinare

Postata de membru222705 cu 11 ani in urma.

Buna seara. Am si eu o problema, de cateva luni am usturimi vaginale. In timpul acturilor sexuale am putine dureri dar rare dar am si o durere puternica de rinichi. Am fost la doctor, am luat tratament dar usturimiile si durerile au revenit. E indicat ca si sotul meu sa faca tratament? Vreau un tratament sigur pentru problema mea. Multumesc anticipat.

Raspunsuri (2)

Andra

acum 11 ani

Incearca acest produs. Din cate stiu eu face minuni in astfel de cazuri.

http://***/articol/Produse/Tratament_renal/Urinar_-_pachet_sistem_urinar-1006.html

ionela

acum 11 ani

incearca si cistynol akut